Wróć do góry

O nas

  /  O nas
01

Customowe rozwiązania, czyli wyjątkowi ludzie w wyjątkowych wnętrzach

Mamy swoje gusta i swoje ulubione style, ale chcemy i umiemy słuchać. Od tego zaczynamy współpracę. Chcemy poznać nie tylko przestrzeń, którą mamy zaprojektować i urządzić, ale również styl życia, charakter właścicieli, żeby mogli jak najlepiej czuć się we własnych wnętrzach. Wiemy, że doświadczenie, wyobraźnia i umiejętność przewidywania muszą szczególnie pomóc, kiedy trzeba wskazać właściwą drogę.

02

Jak zrealizować marzenia, czyli znajomość rynku

Możemy stworzyć najbardziej fantazyjny projekt, który może mieć bardzo duże zaplecze finansowe, ale satysfakcjonujący efekt końcowy to harmonijne zestrojenie wszystkich elementów jego realizacji. Dlatego zawsze zwracamy uwagę na dostępność i czas dostawy materiałów, stopień trudności w realizacji poszczególnych elementów projektu, możliwości ekip wykonawczych i parametry techniczne przestrzeni, w której pracujemy.

03

Nadzór nad wykonaniem prac, czyli od początku do końca

Jesteśmy nie tylko ciekawi tego, jaki będzie efekt końcowy, ale mamy przekonanie, że będzie tym bardziej zgodny z oczekiwaniami Zamawiającego, jeśli będziemy uczestniczyli w jego realizacji. Z doświadczenia wiemy, że wiele szczegółów trzeba rozstrzygać wspólnie z osobami realizującymi prace wykończeniowe. Takie wsparcie może być pomocne szczególnie wtedy, kiedy Inwestor nie jest<br /> obecny na miejscu. Możemy też zacząć od wsparcia przy odbiorze mieszkania/domu od dewelopera. To może pozwolić na wyeliminowanie usterek, których późniejsza naprawa może być czasochłonna i kosztowna.

Brand New House – biuro
projektowe we Wrocławiu

Jesteśmy zespołem projektantów świadczących usługi w zakresie projektowania aranżacji wnętrz mieszkań, domów i lokali użytkowych. Tworzymy dokumentację, która pozwala na wykonanie wszystkich prac adaptacyjnych /układ funkcjonalny, projekty branżowe, wizualizacje/ po projekty niezbędne do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę.

Formularz kontaktowy

Dodaj rzut...